Image

Lappieskombers Videoreeks - 2017

Episode 1: Bak en Brou

1. Koekelientjie: Anja Buitendach, Rachel Slade, Anabelle Cronje

4. Ons Kombuis: Ané du Plessis, Leila Smit

2. Stop Oondjie, Stop! Jacobus Buitendach, Wayne Nell, Evan Bouwer

5. Melktertvallei: Tharíne Potgieter, Hilde Botha

3. Skitterblink Tande: Mia Simpson, Lena Pauwels, Mymè Plant, Isabella Cloette


Episode 2: Partytjietyd

1. Takbokke en Kersfees: Ezelle van der Westhuizen, Cari Venter, Katelyn van der Merwe

4. Glamazing: Ané Scheepers, Niencke Bloem, Mignon Smith, Frances Dreyer

2. Aaklige Verjaardag: Mia Fourie, Annalette du Plessis

5. Afrikaners is Plesierig: Hildegard Schraader

3. Nuwejaar: Basil Varnfield, Rudo van Diemen, Neil Grobbelaar


Episode 3: Dinge om te Doen!

1. Fidget Spinners: Daniël Scheepers, Dieter Stehle

4. Prentjiemense: Hildegard Schraader

2. Koerantpapierrok: Lienke Brazendale, Mieke Schulenburg

3. Die Vliegtuigvouer: Jaco Koster


Episode 4: Prettige Plekke

1. Vakansie Avonture: Dané Bouwer, Melissa Eysele, Evan Bouwer

4. Die Boemelaars: Nathan Sander, Christian Sander

2. Prettige Plekke: Juwan van Staden, Pieter Booysen

5. Ellie en Jellie: Kristin Geyer, Amia Roux

3. Pikkewynkwatryn: Cara Breytenbach, Chanté Kemp


Episode 5: Prinse en Prinsesse

1. Prins Eric wil Trou: Katia Botha, Danielle Bam, Milan Steyl, Zani McKechnie

4. Die Geheime Vallei: Marinet van Zyl, Cara Grebe, Marissa Begemann, Kay-Lee McDonald

2. Verfpotfeetjies: Liandi Stander, Carli Cronje, Engelize Botha

3. Prinses Fiela se Vratjies: Danielle Klingbiel , Sandy Prinsloo, Zoey Janse van Rensburg


Episode 6: Siedaar! En jy’s daar!

1. Pasop waarvoor jy wens, Mens: Charisma Vigoureux, Christine Siebert, Hugo Uys

4. Die Bling Padda: Jana Potgieter, Tharíne Potgieter, Lyné Steyn

2. Pinocchio: Anderson White, Regardt Pelser

5. Kulkunsies: Jandré du Plessis

3. Die Blom: Elana Deysel, Jané Tromp


Episode 7: Jolige Kompetisies

2. Die Yorkie Mime: Charné Begemann, Simònn Hugo, Mila Viljoen

3. Noot vir Brood: Amy Hubble, Christi Beets, Lianné Coetzee

4. Kindersirkus: Mieke Wandrag, Zea de Villiers, Mia Kruger, Kiki Butler


Episode 8: Interessante reise

1. Die Tydmasjien: Edrick Rothmann, Hugo Kruger

4. Die Ruimteman: Mila Truter

2. Die Teddie Time-Travel: Clarissa Broos, Kiara McKechnie, Janica Uys

5. Die Toring: Luc de Villiers, Mar-Jean Vigoureux

3. Mike se Motors: Stefan Fourie, Emile Fourie

6. Die Kar wat Vlieg: Jean Boshoff, Ruan Boshoff


Episode 9: Terug Skool Toe!

1. Henry Potgieter: Ruan Vorster, Damian McDonald

4. Bella: Leané Janse van Rensburg

2. Dinoskool: Herman Kluge, Gustav Kluge, Ernest Botha

5. Die Bottervliegierap: Christiaan Varnfield, Nicolas du Plooy, Krisjan du Plooy

3. Cheerleaders: Alicia Rossouw, Izané Rossouw, Tanya Rossouw


Episode 10: Dieremaniere

1. Bosveldwinkel: Ruan Nieman, Pierre Smuts

2. Renosters: Kaelyn Keyser , Clarissa Kaufman, Megan de Vroede

4. Mense is soos Kraaie: Lynè Steyn, Lora Hubble, Andri du Preez, Tamia Stanczyk


Episode 11: Sport-kaskenades

1. ‘n Sportdrankie: Ulric Curlewis

4. Swemstories: Taryn van den Berg, Mia Pronk

2. Hasie en Skilpad: Ané van der Merwe, Giselle Keyser , Megan Nieman

5. Hippie Hoppie: Karlien Stehle

3. Die Beste Sport: Wilmien van Rooy, Suzanne du Toit